2.8 C
Prague
4.12.2022
Rady a Tipy Zdraví

Lázně na Slovensku jsou sázkou na jistotu. Dopřejte si hýčkání v průběhu zimy!

Mnoho z nás má zcestovalý svět, ale ne nadarmo se říká, že krásy čekají doma a také za rohem. Co se vám vybaví jako první, když se řekne Slovensko? Možná vám na mysl vytanou Tatry, jistě by však neměla chybět ani myšlenka na wellness na Slovensku. Sezona pobytů v saunových centrech, lázních a termálech právě započala a pokud máte rádi také lyžování, je právě teď ten správný čas, kdy tyto dvě aktivity spojit a vydat se na příjemnou dovolenou k našim sousedům.

Turčianské Teplice pro wellness pobyty i pobyty léčebné

Do lázní se často lidé vydávají k léčbě různých onemocnění. Lázně Turčianské Teplice jsou vhodné pro léčbu onemocnění pohybového aparátu, urologická a nervová onemocnění, žlučníkové a střevní problémy. Najdou však uplatnění také pro ty, kteří pouze touží po odpočinku a chtějí svému tělu dopřát trochu tepla a relaxu. Komplexní nabídku služeb přináší například čtyřhvězdičkový hotel Velká Fatra nebo nedávno otevřený pětihvězdičkový hotel Royal Palace, který je navíc propojen s areálem Spa a Aquapark, který je možné využívat po celou dobu pobytu v lázních.

Lázeňské Bojnice

Podobným místem k odpočinku jsou také lázně v Bojnicích. Zde je možné využít různých pobytů, které mohou být orientovány na dámy, pány nebo seniory. Dále je možné objednat si víkendový pobyt a strávit čas v termálních lázních, které jsou v zimním čase tím pravým ořechovým. Lázně v Bojnicích mohou být také krásným dárkem pro vaše blízké, a to s využitím dárkového poukazu do lázní.

Zaujala vás tato nabídka ať už pro sebe, rodiče nebo třeba přátele? Neváhejte a dopřejte odpočinek tělu i duši. Doba je uspěchaná, nároky jsou čím dál tím větší, avšak nic není větším balzámem, než pobyt v krásném prostředí, kde o vás bude dobře postaráno.

Related posts

Do práce jedině v pohodlí a dobře chráněn

info@press-media.cz

Profesionální koncept akce? Profesionální DJ na svatby!

Nabídky volných pozic na 123jobs.cz

info@press-media.cz

Lékařka o správné hygieně u holčiček: Co to je například smegma a kdy může způsobit zdravotní problém?

svet v obraze

Pracovní návyk, který ničí vaši psychiku

info@press-media.cz

Tušíte, jak se miminka učí rozumět slovům? Je to taková malá věda. Jak se děti učí první slova?

Leave a Comment