3.9 C
Prague
4.12.2022
Rady a Tipy

Ubytování pro rodinu s dětmi v srdci panenské horské přírody na Benecku

Návštěva Krkonoš, našich nejznámějších hor, by měla být na seznamu každého z nás. A je jedno, zda se sem vydáte v létě, nebo v zimě – vždy si zde totiž najdete to své. Ubytování pro rodinu s dětmi vám nabízí obec Benecko, která leží v srdci Krkonoš. Potěší nejenom rodiny s dětmi, ale také partnery, kteří se rozhodli zde strávit nějaký ten romantický čas. Lepší bytování pro rodinu s dětmi zde ale nenajdete. Hotel pro děti, ale i pro dospělé je skvělou volbou pro vaši dovolenou.

Zimní radovánky v Krkonoších

ProFamily Hotel TOP Benecko se nachází poblíž Skiareálu Benecko. Zdejší svahy jsou přizpůsobeny jak pro začátečníky, tak pro pokročilé či experty na lyžích či snowboardech. Zajímavostí je také slalomový svah, který si zde můžete vyzkoušet. A pro milovníky adrenalinu je zde připraven snowtubing, aneb jízda na pneumatikách. Po celém dni na svahu můžete využít hotelovou lyžárnu s vyhřívanými policemi. Nejenom v zimě sem často zavítají také školy v přírodě, jelikož je toto ubytování pro rodinu s dětmi nejlepší v celých Krkonoších.

Letní Krkonoše

Krkonoše jsou pro rodiny s dětmi jako stvořené. Zhruba 3 kilometry od hotelu se totiž nachází Family Aréna, kde si můžete užít lanový park, projet se na horkých kárách či si vyzkoušet snowtubing bez sněhu! Dospělí jistě využijí možnosti zajít si zahrát bowling. Oblíbené jsou také cyklostezky, kterých je v Krkonoších velké množství. Po takovém sportovním dni jistě oceníte možnost si zarelaxovat v hotelovém welness centru.

Hotelová restaurace

Na dovolené samozřejmě také oceníte to, že nemusíte vařit a někdo jiný uvaří pro vás. Hotelové restaurace je vyhlášená tím, že jsou zde používány pouze kvalitní suroviny, převážně od lokálních pěstitelů a chovatelů. Můžete zde dokonce ochutnat jejich domácí zmrzlinu. V ceně ubytování v rodinném hotelu TOP na Benecku máte samozřejmě snídani formou teplého i studeného bufetu, nicméně máte i možnost připlatit si polopenzi.

Už máte sbaleno? Ubytování v Krkonoších se na vás těší.

Related posts

Profesionální koncept akce? Profesionální DJ na svatby!

Nadcházející letní sezona si žádá obměnu šatník i co se týče pracovního oblečení

Malý rádce střešních nosičů, který vám může přijít vhod

svet v obraze

CBD: zelené zlato nebo drahé placebo?

Nabídky volných pozic na 123jobs.cz

info@press-media.cz

Několik tipů, jak porazit prokrastinaci při studiu vysoké školy

Leave a Comment